Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Otázky a odpovědi pro ekonomický systém POHODAotázka

Při instalaci programů POHODA a REPORT Designer se mi v průvodci po zápisu licenčních čísel neprosvítí tlačítko Další a já nemohu pokračovat v instalaci. Kde dělám chybu?

odpověď
Chybu děláte v tom, že zadáváte licenční čísla obráceně nebo je některé z čísel zadáno špatně. Do prvního pole musíte zapsat správné licenční číslo programu POHODA a do druhého pole číslo programu REPORT Designer. Licenční číslo je nutné psát velkými písmeny. Pokud se jedná o instalaci CD LEDEN 2007, je nutné vypsat licenční číslo bez pomlček, které se po šesti znacích generují automaticky. Pokud tyto pomlčky do pole POHODA vepíšete, tlačítko Další se Vám opět neprosvítí. Další možností, proč tlačítko Další není aktivní, je zadávání licenčního číslo pro starší verzi produktu. Správnost licenčního čísla si můžete ověřit na obchodním oddělení firmy STORMWARE na telefonním čísle 567 112 612.
Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím