Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Letní vyladění vašeho programu

Jak udělat léto v práci pohodovější? Připravili jsme pro vás speciální akci Letní vyladění, v rámci které vás podpoříme při přechodu na vyšší variantu nebo řadu programu POHODA, PAMICA nebo nástroje Business Intelligence a pomůžeme vám také s optimalizací vašeho software, aby co nejvíce vyhovoval vašim firemním procesům.

Letní vyladění vašeho programu

30% sleva na nákup

Podnikání se vám rozrostlo a od svého účetního nebo personálního systému již očekáváte více než dřív? Na pořízení vyšší varianty nebo řady programu programů POHODA 2020 a PAMICA 2020 je nyní ten nejlepší čas, až do 31. 8. 2020 platí sleva 30 %. Uplatnit ji můžete dokonce i při přechodu na vyšší variantu nástroje pro analýzu a reporting dat Business Intelligence Komplet. Jestli Pamicu ani Business Intelligence ještě nemáte, 30% slevu můžete využít i na jejich pořízení.

MÁM ZÁJEM O 30% SLEVU
30% sleva na nákup

1. hodina individuální služby s 50% slevou

Efektivní nastavení a optimalizace programu POHODA 2020 či PAMICA 2020 vám může ušetřit až hodiny práce. Přitom pro naše techniky nejde o nic složitého, připojí se k vám prostřednictvím vzdálené správy a za hodinu může být hotovo. Tyto starosti tak klidně můžete nechat na nás – navíc, do 31. 8. platí na 1. hodinu těchto služeb 50% sleva.

MÁM ZÁJEM O VYLADĚNÍ PROGRAMU
Co si pod optimalizací programu představit?
Základní kontrola správy programu

Mrkneme na správnost instalací nebo zálohování. Prověříme integritu dat i zatížení programu. Vyzkoušíme také zkušební načtení zálohovaných dat.

Jak to může vypadat v praxi?
Technik se k vám připojí pomocí vzdálené správy a zkontroluje aktuální release produktu, systémové logy, dočasné soubory k databázím či třeba velikost a umístění systémové databáze. Koukne taky na nastavení záloh v naplánovaných úlohách a případně vám doporučí správné postupy, aby vše klapalo, tak jak má.

Kontrola nastavení programu Vyladění práce v programu Optimalizace využití tiskových sestav

Ceník a podmínky akce


Letní vyladění programu POHODA a PAMICA
Ceník
Přechod na vyšší variantu či řadu produktu POHODA/PAMICA/Business Intelligence
sleva se odečítá z rozdílu cen mezi stávající a novou variantou
sleva 30 %
 
Pořízení produktu PAMICA/Business Intelligence
sleva se odečítá z pořizovací ceny
sleva 30 %
 
Optimalizace práce v programu POHODA
individuální služby poskytované online prostřednictvím vzdálené správy
590 Kč
1 180 Kč
Optimalizace práce v programu PAMICA
individuální služby poskytované online prostřednictvím vzdálené správy
590 Kč
1 180 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 1. 7. do 31. 8. 2020.

Potřebujete poradit s výběrem vhodné varianty programu? Nemusíte nikam jezdit, využijte online konzultaci s našimi specialisty

nebo nás rovnou kontaktujte na 567 112 612 nebo