Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Kontakty > Pobočka Olomouc

Pobočka Olomouc

Konzultační kancelář poskytuje bezplatné prezentace a předprodejní konzultace; zajišťuje hotovostní prodej softwarových produktů; provádí individuální zaškolení uživatelů a zajišťuje individuální služby pro zákazníky a podporu pro obchodní partnery z regionu; poskytuje také odborná školení ekonomického systému POHODA;.


STORMWARE s.r.o.
Šlechtitelů 21, 783 71 Olomouc
(budova Vědeckotechnického parku
Univerzity Palackého v Olomouci)

   

Tip pro navigaci: Pro účely navigace použijte adresu Technologická 14 (navigace vyhledá lepší trasu k budově Vědeckotechnického parku, ve které sídlíme) nebo GPS souřadnice: 49.5762972N, 17.2824289E.

tel.: 588 003 300
mob.: 608 116 140, 773 575 486
e-mail: olomouc@stormware.cz
Z důvodu charakteru konzultační kanceláře Vám doporučujeme, abyste si návštěvu nejdříve předem telefonicky domluvili na čísle 608 116 140 nebo 773 575 486.

Provozní doba
Po-Pá 8:00-12:00 / 13:00-16:00 h

Školicí středisko
Kapacita učebny: 6 účastníků

Vedoucí konzultační kanceláře
Ing. Magda Frnková
 

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 366970 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: