Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Využijte 30% slevu na nový software pro začínající podnikatele
V létě budou padat třicítky

Rozšiřte si svůj software se slevou

Jarní restart vašeho podnikání

Podnikatelé mohou opět po jarním útlumu oživit své podnikání, a tak letos očekáváme velmi akční léto. I my jsme si proto připravili jednu speciální akci, během které budou v létě padat „třicítky“. 30% slevou Vás podpoříme při rozšíření programu POHODA, PAMICA nebo doplňku Business Intelligence – naplno tak můžete využít jejich možností a zároveň zefektivnit své podnikové procesy. A dokonce za 1. hodinu individuálních služeb, při které Vám pomůžeme s nastavením programu, zaplatíte jen 590 Kč. Akce platí od 1. 7. do 31. 8. 2021.

PŘIHLÁSIT SE NA ONLINE KONZULTACI

Na bezplatné konzultaci se domluvíme na výběru vhodného rozšíření software.
Akce neplatí při nákupu přes e-shop

30% sleva na rozšíření software

Podnikatelské prostředí se změnilo a od svého účetního nebo personálního systému již očekáváte více než dřív? Potřebujete například zajistit přístup do programu i pro kolegy na homeoffice? Pak už jste určitě zvažovali rozšíření Vašeho stávajícího software nebo pořízení dalšího pokročilejšího nástroje. A právě nyní je ta pravá chvíle – až do 31. 8. 2021 platí pro uživatele Pohody a Pamicy sleva 30 % na pořízení vyšší varianty, řady nebo přídavných síťových licencí programu POHODA 2021, PAMICA 2021 nebo doplňku Business Intelligence – stačí se objednat na online konzultaci a my Vám poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího rozšíření. Jestli Pamicu ani Business Intelligence ještě nemáte, 30% slevu můžete využít i na jejich pořízení.

Hosting za zvýhodněnou cenu

S našimi obchodními partnery jsme pro vás také připravili speciální akci na hosting. S voucherem, který obdržíte po nákupu rozšíření od našeho konzultanta, můžete u vybraných partnerů uplatnit slevu na poskytnutí hostingu či instalaci virtuálního serveru. Voucher se vztahuje na hosting iPodnik Cloud, Home at cloud, Dragon Cloud, IPEXO Cloud a CZcloud. Popis těchto, ale i dalších řešení najdete na webu POHODA plus.

MÁM ZÁJEM O 30% SLEVU
30% sleva na nákup

1. hodina individuální služby jen za 590 Kč

Ze zkušeností víme, že naši uživatelé často neznají všechny možnosti, které jim jejich software poskytuje. Efektivní nastavení a optimalizace vašeho programu POHODA 2021, PAMICA 2021 nebo doplňku Business Intelligence 2021 vám přitom může ušetřit i hodiny práce. Pro naše techniky navíc nejde o nic složitého, připojí se k Vám prostřednictvím vzdálené správy a za hodinu může být hotovo. Tyto starosti tak klidně můžete nechat na nás – zvlášť, když součástí naší letní akce je 1. hodina těchto služeb jen za polovinu. Individuální služby za zvýhodněnou cenu 590 Kč si můžete objednat prostřednictvím objednávkového formuláře.

MÁM ZÁJEM O OPTIMALIZACI PROGRAMU
 1. hodina individuální služby jen za 590 Kč


Co si pod optimalizací programu představit?
Základní kontrola správy programu

Mrkneme na správnost instalací nebo zálohování. Prověříme integritu dat i zatížení programu. Vyzkoušíme také zkušební načtení zálohovaných dat.

Jak to může vypadat v praxi?
Technik se k vám připojí pomocí vzdálené správy a zkontroluje aktuální release produktu, systémové logy, dočasné soubory k databázím či třeba velikost a umístění systémové databáze. Koukne taky na nastavení záloh v naplánovaných úlohách a případně vám doporučí správné postupy, aby vše klapalo, tak jak má.

Kontrola nastavení programu Optimalizace práce v programu Optimalizace využití tiskových sestav

Ceník a podmínky akce


V létě padnou „třicítky“
Ceník
Přechod na vyšší variantu či řadu produktu nebo dokoupení síťových licencí k programu POHODA/PAMICA/Business Intelligence
sleva se odečítá z rozdílu cen mezi stávající a novou variantou
sleva 30 %
 
Pořízení produktu PAMICA/Business Intelligence
sleva se odečítá z pořizovací ceny
sleva 30 %
 
Optimalizace práce v programu POHODA
1. hodina individuální služby poskytované online prostřednictvím vzdálené správy
590 Kč
1 180 Kč
Optimalizace práce v programu PAMICA
1. hodina individuální služby poskytované online prostřednictvím vzdálené správy
590 Kč
1 180 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 1. 7. do 31. 8. 2021. Slevy nejdou kombinovat s jinými akcemi či slevami.

Potřebujete poradit s výběrem vhodné varianty programu? Nemusíte nikam jezdit, využijte online konzultaci s našimi specialisty

nebo nás rovnou kontaktujte na 567 112 612 nebo