Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Otázky a odpovědi pro ekonomický systém POHODAotázka

Ze Zákaznického centra jsem stáhl instalaci nové verze zakoupeného produktu. Jak mám tento produkt nainstalovat?

odpověď

Instalace nejnovějších verzí produktů je na Zákaznickém centru dostupná ke stažení ve formátu archivu EXE (samorozbalovací spustitelný archiv). Postup instalace je následující. 

  1. Stáhněte soubor instalace s příponou EXE do počítače - například na Plochu.
  2. Spusťte stažený soubor - obsah archivu se automaticky rozbalí do Vašeho počítače a spustí se klasická instalace - stejná je k dispozici na instalačním CD příslušné verze.
  3. Dokončete instalačního průvodce.

Síťová varianta: Pokud máte zakoupenou síťovou variantu produktu, provádějte uvedený postup vždy na serveru. Ujistěte se, že jsou ukončené všechny klientské instalace aplikace POHODA, kterou chcete instalovat. Před instalaci doporučujeme restart serveru.

Pozor! Nikdy nerozbalujte stažený soubor ručně a nespouštějte nikdy soubor s příponou .MSI. Jedná se o datový soubor instalace, který ovšem lze na některých počítačích spustit. Takto spuštěná instalace není korektní a může zapříčinit ztrátu informací předchozí instalace produktu.

Doporučení: Před instalací nové verze libovolného produktu doporučujeme provést údržbu a zálohu všech dat.

 

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím